Wynajem pomieszczeń i spotkania integracyjne

Prowadzimy najem sal na spotkania indywidualne i zbiorowe. Zapewniamy organizację i przygotowanie sal do szkoleń, konferencji, spotkań, jak również prowadzimy najem pomieszczeń do celów prywatnej praktyki m.in. dietetycznej, psychologicznej. Organizujemy wieczory panieńskie, urodziny, rocznice czy inne spotkania ważne w Państwa życiu. Wysoki poziom obsługi, przestronne wnętrza jak i doskonałe wyposażenie dopełni sukces każdego spotkania.  Zapewniamy bezpłatny parking, dostęp do wi-fi, podjazd dla wózków, posiadamy udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Wiemy jak ważne dla pracy w zespole jest spotkanie integracyjne pracowników. Pozwala ono na oderwanie pracowników od codziennych obowiązków, motywuje do pracy oraz pełni istotną rolę w budowaniu atmosfery w zespole. W naszym Instytucie organizujemy niepowtarzalne spotkania integracyjne. Mogą być one połączone z zabiegami kosmetycznymi,  z pobytem w strefie spa, z lekcjami: demakijażu, makijażu i sposobach pielęgnacji naszego ciała. Czas spędzony w naszym klimatycznym pokoju spotkań pozwoli pracownikom odprężyć się, zrelaksować i lepiej poznać.

Szukałem eleganckiej sali na szkolenie, a jednocześnie miejsca, w którym moi uczestnicy będą czuć się swobodnie. Komentarze po szkoleniu nie zostawiają żadnych wątpliwości, że podjąłem dobrą decyzję wybierając tę salę.  

Filip Globke
Trener Naturalnej Komunikacji

Nasze pozostałe usługi

Masaże

Kosmetologia

Odchudzanie

Joga i pilates

Jacuzzi i sauna

Porozmawiajmy

Wiesz już troche więcej. Teraz czas porozmawiać o tym, jak możemy spełnić Twoje oczekiwania. Będzie nam miło Ciebie gościć.