Promocje

W każdym miesiącu przygotowujemy specjalnie dla Naszych Klientów miłą niespodziankę – zabieg w promocyjnej cenie.

PAKIETY DLA DWOJGA

  1. Rytuał oczyszczenia:

Kąpiel w wannie –  wanna pozwoli na pełen relaks, dopieszczając w każdym detalu zmysły.
Relaks w wannie może być dobrą okazją do chwil wypoczynku.

Peeling całego ciała – stanowi ważny element pielęgnacji ciała, złuszcza martwy naskórek, wygładza skórę i pobudza mikrokrążenie. Regularnie wykonywany peeling ciała poprawia jakość skóry, pomaga w redukcji cellulitu i sprzyja modelowaniu sylwetki.

Masaż aromaterapeutyczną całego ciała – łączący zalety masażu klasycznego i aromaterapii. Działanie uzależnione jest od potrzeb klienta. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje negatywne efekty stresu.

 

500zł/para

 

  1. Rytuał odżywienia:

Coco Shiro – zmysłowy, wygładzający zabieg na ciało, który wygładzi skórę. Cukier trzcinowy zawarty w peelingu dokładnie usunie martwe komórki naskórka i sprawi, że skóra stanie się jedwabiście gładka w dotyku. Zawarte w peelingu oleje – kokosowy, winogronowy oraz brzoskwiniowy – idealnie odżywią i długotrwale nawilżą skórę. Peeling aplikowany jest na ciepło na ciało, przez co odprężą, koi i wycisza zmysły.

 

Masaż świecą aromaterapeutyczną całego ciała – relaksujący masaż ciepłą świecą pobudza zmysły i głęboko odpręża. Aromatyczny zapach świecy, ciepło wosku i relaksujący dotyk czynią masaż świecą jednym z najczęściej wybieranych zabiegów

Masaż twarzy z maską – odprężający i liftingujący manualny masaż twarzy, na aromatycznym olejku dobranym według preferencji i nastroju klienta z maseczką.

 

700zł/para

 

PAKIETY DLA 1 OSOBY

 

  1. Namaszczenie:

Abhyanga – Ajurwedyjskie masaże stanowią połączenie masażu klasycznego i akupresury w płynnym ruchu. Celem wszystkich masaży ajurwedyjskich  jest przywrócenie równowagi w przepływie energii życiowej wewnątrz naszego organizmu, które korzystnie oddziałują na psychikę i samopoczucie a także poprawiają stan skóry i włosów oraz ogólnie organizmu przynosząc bardzo głęboki relaks.

Masaż twarzy i głowy (możliwe jest dodatkowe olejowanie) – odprężający, manualny masaż twarzy, oraz głowy na aromatycznym olejku dobranym według preferencji i nastroju klienta.

Strefa SPA (sauna i jacuzzi) – to specjalnie wyodrębniona strefa komfortu, w której sauna sucha wraz z wanną jacuzzi pozwoli na pełen relaks, dopieszczając w każdym detalu zmysły. Ukojenie przyniesie przygotowywana przed każdym klientem strefa, zapewniając komfort wyciszenia dzięki indywidualnym sesjom sauny i kąpieli w jacuzzi.

 

300zł/osoba

 

  1. Detox:

Strefa SPA (sauna i jacuzzi) – to specjalnie wyodrębniona strefa komfortu, w której sauna sucha wraz z wanną jacuzzi pozwoli na pełen relaks, dopieszczając w każdym detalu zmysły. Ukojenie przyniesie przygotowywana przed każdym klientem strefa, zapewniając komfort wyciszenia dzięki indywidualnym sesjom sauny i kąpieli w jacuzzi.

Udvartana – doskonale znany, intensywny masaż całego ciała, który niezwykle skutecznie łączy w sobie relaksujący charakter masaży ajurwedyjskich z właściwościami pielęgnacyjnymi, wspierając przede wszystkim modelowanie sylwetki i walkę z cellulitem.

 

250zł/osoba

 

PAKIET DLA NIEGO:

 

Masaż relaksacyjny/leczniczy/aromaterapeutyczny pleców

Relaxed Man

Manicure męski

250zł

 

PAKIET DLA NIEJ:

 

Masaż twarzy z maską

Manicure i pedicure japoński

300zł

 

ZAPRASZAMY do  Yasumi  Grudziądz 

Porozmawiajmy

Wiesz już troche więcej. Teraz czas porozmawiać o tym, jak możemy spełnić Twoje oczekiwania. Będzie nam miło Ciebie gościć.