Promocje

W każdym miesiącu przygotowujemy specjalnie dla Naszych Klientów miłą niespodziankę – zabieg w promocyjnej cenie.

Wakacje💕

Dlaczego warto robić peeling ciała?
Dbasz o cerę – przychodzisz do nas na kwasy lub peeling kawitacyjny.
A co z kolanami, łokciami, plecami, ramionami… W czterech słowach: co z Twoim ciałem?
Peeling ciała usuwa zanieczyszczenia i obumarłe komórki zewnętrznej warstwy naskórka oraz pobudza skórę do wytwarzania nowych komórek. Przed urlopem lub wielkim wyjściem polecany jest, by uzyskać równomierną opaleniznę i dobrze wyglądać w odsłaniającej nogi czy ramiona kreacji.
Peeling ciała Yasumi na bazie naturalnych produktów ściernych – cukru, soli lub łupin orzecha, sprawi, że Twoja skóra stanie się gładsza, bardziej elastyczna, lepiej ukrwiona – po prostu młodsza i piękniejsza.

PEŁNA OFERTA: www.pieknoispa.pl
Zapraszamy Yasumi Grudziądz

 

 

Dzień Mamy w Yasumi Grudziądz 

Promocje

utworzone przez | Wrz 2, 2019

Rekomendowany kosmetyk miesiąca

 

MITOMO Collagen + Lithospermum Essence Mask – Japońska maska do twarzy w płachcie z kolagenem i ekstraktem z korzenia nawrotu lekarskiego

Działanie: przeciwstarzeniowe, nawilżające, przeciwzapalne.

Stosować 2 – 3 razy w tygodniu, dla wszystkich rodzajów skóry.

Korzyści:

Kolagen pomaga skórze zachować elastyczność. Zapobiega powstawaniu zmarszczek za każdym razem, gdy mówiąc ruszasz mięśnie twarzy oraz odpowiada za młodzieńczy wygląd skóry. Z wiekiem kolagen ma tendencję do rozpadu, a to zmniejsza elastyczność skóry, powodując zmarszczki, obwisłe policzki, plamy starcze i podobne skutki starzenia.

Nawrot Lekarski – Ekstrakt z nawrotu lekarskiego redukuje pajączki, zmniejsza obrzęki, łagodzi stany zapalne skóry. Działa kojąco i łagodzi zaczerwienienie. Stosowany na wysypki i egzemę.

Zapraszamy do Yasumi Grudziądz, ul. Waryńskiego 32-36.

tel. 693 611 802
www.pieknoispa.pl

 

 

Porozmawiajmy

Wiesz już co oferujemy. Teraz czas porozmawiać o tym, jak możemy spełnić Twoje oczekiwania. Będzie nam miło Ciebie gościć.