O nas

Instytut Zdrowia i Urody Yasumi w Grudziądzu to miejsce, w którym profesjonalnie dbamy o doskonałe samopoczucie jak i piękny wygląd naszych Klientów. Słowo „Yasumi” oznacza w języku japońskim wakacje, święto i tak właśnie chcemy celebrować czas u nas spędzony na seriach zabiegów autorskich, wykonywanych przez kosmetologów i fizjoterapeutów. Stale dążymy do zapewniania wysokiej jakości usług, jednocześnie dbając o relaks i ukojenie zmysłów.

Każdym detalem – wystrojem, oprawą aromatyczno-muzyczną, obsługą, zabiegami wykonywanymi w oparciu o najwyższej jakości produkty oraz sprzęty staramy się zagwarantować komfort oraz ukojenie zmysłów od momentu przekroczenia progu naszego Instytutu.

Yasumi Grudziądz to kompleksowość zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, liftingujących, nawilżających, przeciwzmarszczkowych – jak również zabiegów modelujących sylwetkę i relaksacyjnych.

Niektóre wyróżnienia i podziękowania:

Yasumi SPA… moja pierwsza myśl – relaks. Trafiłam tam przypadkiem, w nagrodę. Spędziłam wiele godzin na zabiegach upiększających moje ciało, które dały spektakularne efekty. Bardzo lubię tam wracać na przeróżne zabiegi, które dają mi dużo radości. Miejsce przepełnione sympatią i perfekcyjnością. Szczerze polecam!

Anna Kozłowska

Porozmawiajmy

Wiesz już troche więcej. Teraz czas porozmawiać o tym, jak możemy spełnić Twoje oczekiwania. Będzie nam miło Ciebie gościć.