Kosmetologia

Zabiegi kosmetyczne sprawią, że Twoja twarz i ciało będą oczyszczone, nawilżone, ujędrnione. Dbamy również o właściwą pielęgnację dłoni i stóp. Świadczymy usługi w zakresie wizażu. W swojej ofercie mamy bardzo szeroką ofertę zabiegową. Każde nasze spotkanie z Klientem poprzedzone jest bezpłatną konsultacją, podczas której dobieramy zabieg dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra oraz wysokiej jakości świadczone usługi.

Serdecznie polecam profesjonalne zabiegi kosmetyczne z przesympatyczną obsługą w otoczeniu, który ma swój klimat, flair i vibe. Każdy kto skorzysta z oferty z pewnością wyjdzie z uśmiechem na twarzy i z pewnością szybko wróci. Dawno nie byłem w tak wspaniałym miejscu, gdzie na samo wejście czuje się człowiek jak w rozkosznym azylu. Uwaga, jedno tylko małe ostrzeżenie – korzystanie z usług firmy wysoce uzależniające!

Szymon Kondziela

Nasze pozostałe usługi

Masaże

Odchudzanie

Wynajem

Joga i pilates

Jacuzzi i sauna

Porozmawiajmy

Wiesz już troche więcej. Teraz czas porozmawiać o tym, jak możemy spełnić Twoje oczekiwania. Będzie nam miło Ciebie gościć.