Już w najbliższy poniedziałek, 18 listopada 2019 r. o godz. 16:00 do 19:30 Yasumi Grudziądz ul. Waryńskiego 32 – 36 na spotkanie przy kawie, a porozmawiamy o zdrowiu i możliwościach jego poprawy.

Tematem głównym będą EKSTRAKTY Z KONOPI I ICH WPŁYW NA ZDROWIE CZŁOWIEKA

Konopie siewne to roślina nadal wzbudzająca wiele kontrowersji.
To jedno z najstarszych ziół towarzyszące człowiekowi od tysiącleci, obecnie przeżywa w Polsce swój renesans.
Bo jakże mogłoby być inaczej? Posiada idealną proporcję pomiędzy kwasami omega-6 i omega-3. Dzięki zawartości białka i argininy jest nie tylko bardzo odżywcze, ale i wpływa na normowanie ciśnienia krwi. A zawarte w nim mikroelementy wspomagają ludzkie ciało na wielu płaszczyznach.
Propagatorką w Polsce, leczniczego stosowania konopi jest pani Jolanta Różycka, która jest biologiem, konsultantem naukowym ds konopi w Firmie OLIHEMP www.olihemp.pl, liderem forum roślin zielarskich i terapii naturalnych, a także wykładowcą dla przyszłych farmaceutów. Arterapeutka i instruktorka ilustracji botanicznej. Prowadzi Stowarzyszenie Stowarzyszenie „ONJATY” w Bukowcu koło Łodzi.
Poznaliśmy ją na V Toruńskich Spotkaniach z Medycyną Klasztorną, Ziołolecznictwem i Naturalnymi Metodami Wspomagania Zdrowia, Pani Jolanta wygłosiła prelekcję na temat „Ekstrakty z konopi i ich wpływ na choroby z autoagresji” i postanowiliśmy zaprosić do nas, by podzieliła się swoją wiedzą razem z nami.

Zapraszamy na wykład już w najbliższy poniedziałek, 18 listopada 2019 r. o godz. 16:00 do 19:30 Yasumi Grudziądz ul. Waryńskiego 32 – 36

Mamy 25 miejsc 

Jeśli jesteś zainteresowana/y udziałem w bardzo kameralnym spotkaniu, napisz do nas 

Twoja inwestycja to symboliczny koszt kawy, czyli 10 zł od osoby 

Kontakt: tel. 693 974 021