Zapraszamy w czwartek 23 stycznia 2020 r. o godz. 16:00 do 19:30 Yasumi Grudziądz ul. Waryńskiego 32 – 36 na spotkanie przy kawie, a porozmawiamy o zdrowiu i możliwościach jego poprawy.

Tematem głównym będą JAK PRODUKTY Z KONOPI WSPOMAGAJĄ ZDROWĄ DIETĘ

To jedno z najstarszych ziół towarzyszące człowiekowi od tysiącleci, obecnie przeżywa w Polsce swój renesans. Posiadają idealną proporcję pomiędzy kwasami omega-6 i omega-3. Dzięki zawartości białka i argininy, konopie jest nie tylko bardzo odżywcze, ale i wpływa na normowanie ciśnienia krwi. Zawarte w nim mikroelementy wspomagają ludzkie ciało na wielu płaszczyznach.
Propagatorką w Polsce, leczniczego stosowania konopi jest pani Jolanta Różycka, która jest biologiem, konsultantem naukowym ds konopi w Firmie OLIHEMP www.olihemp.pl, liderem forum roślin zielarskich i terapii naturalnych, a także wykładowcą dla przyszłych farmaceutów. Arterapeutka i instruktorka ilustracji botanicznej. Prowadzi Stowarzyszenie Stowarzyszenie „ONJATY” w Bukowcu koło Łodzi.
Poznaliśmy ją na V Toruńskich Spotkaniach z Medycyną Klasztorną, Ziołolecznictwem i Naturalnymi Metodami Wspomagania Zdrowia, Pani Jolanta wygłosiła prelekcję na temat „Ekstrakty z konopi i ich wpływ na choroby z autoagresji” i postanowiliśmy zaprosić do nas, by podzieliła się swoją wiedzą razem z nami.

Zapraszamy na wykład już czwartek, 23 stycznia 2020 r. o godz. 16:00 do 19:30 Yasumi Grudziądz ul. Waryńskiego 32 – 36

Mamy 25 miejsc 😉

Jeśli jesteś zainteresowana/y udziałem w bardzo kameralnym spotkaniu, napisz do nas lub zadzwoń 796-925-749 😉

Twoja inwestycja to symboliczny koszt kawy, czyli 10 zł od osoby 😉