Droga Kobieto,

Zapraszam Cię na spotkanie w kręgu.

Spotkania te prowadzę cyklicznie, raz w miesiącu w Grudziądzu – od dwóch lat, od kilku miesięcy również we Wrocławiu, Toruniu i gościnnie w Warszawie.

Każde spotkanie jest inne, wykonujemy inne ćwiczenia, inne wizualizacje i medytacje.

Dlatego też możesz w nich brać udział cyklicznie, zgodnie z własną wewnętrzną potrzebą.

O czym są kręgi kobiet i czy to miejsce dla Ciebie?

Krąg to przestrzeń, w której możesz zanurzyć się we własną prawdę, przyjrzeć się sobie prawdziwej, swoim potrzebom, pragnieniom, relacjom z innymi, ale też blokadom… To przestrzeń, gdzie możesz dotknąć tego, co bolesne, ale też odnaleźć w sobie pokłady mocy i radości, tego co Cię zasila, co sprawia, że czujesz pełnię życia. To doświadczenie zmiany na głębokich poziomach, podświadomych, subtelnych.

Czy gwarantuję to każdej kobiecie na każdym spotkaniu?

NIE, bo nie zależy to ode mnie – nie wciskam magicznego guzika, po włączeniu którego w Twoim życiu na stałe zaświeci słońce.

Ale gwarantuję Ci, że stwarzam ku temu przestrzeń. Na ile w niej dla siebie zaczerpniesz zależy od Ciebie: m.in. od Twojej świadomości, gotowości, otwartości, poczucia zasługiwania, umiejętności puszczania starych wzorców, wewnętrznego kontrolera, krytyka, itd…

Moją odpowiedzialnością jest prowadzenie warsztatów i czuwanie nad procesami, który zadziewają się w kręgu w taki sposób, aby zmiany u uczestniczek zadziewały się na głębszych subtelnych lub podświadomych poziomach. I tak własnie się dzieje u większości kobiet. Widzę to i doświadczam tego obserwując kobiety, z którymi pracuję, od dwóch lat. Zatem spotkania te mają ogromną MOC.

Jakie efekty przynosi udział w kręgach kobiet? Czego doświadczysz na kręgu i w jaki sposób może to zaowocować w Twoim życiu?

* Zaczerpniesz ze źródła swojej kobiecości – będziesz rozwijać swoją kobiecość, miękkość subtelność, przy równoczesnym stawianiu własnych granic i trosce o własne potrzeby
* Nadasz rytm harmonijnej relacji na linii umysł-serce
* Uwolnisz napięcia z ciała – poprzez oddech, swobodny, spontaniczny taniec
* Uzdrowisz relację z samą sobą, relacje z bliskimi – poprzez akceptację i miłość; otworzysz się na zasoby płynące z rodu

Spotkanie trwa 3 godziny i czasem to wystarczy, aby zadziały się w Twoim życiu oczekiwane zmiany, ale bardzo często jest to proces otwierający lub pogłębiający Twoją zmianę – cząstka po cząstce.

Metody pracy – integracja ciała, umysłu, ducha i emocji poprzez świadomy, głęboki oddech. taniec spontaniczny, medytację, wizualizację, uzdrawianie historii rodowych.

*************
W jakimkolwiek wieku jesteś…
I na jakimkolwiek etapie Twoje życia…
Może odcinasz kupony i celebrujesz życiowe sukcesy…
A może wręcz odwrotnie – jesteś w czarnej dziurze, w poczuciu bezradności i pustki…
Masz wspaniałą rodzinę, partnera, dzieci, a może jesteś zagorzałą singielką lub skaczesz z kwiatka na kwiatek w oczekiwaniu na tego jedynego….
Jesteś przebojowa, otwarta i towarzyska…
Lub też raczej powściągliwa w okazywaniu uczuć i zdystansowana do ludzi i świata…

…bądź pewna, że jest dla Ciebie miejsce w Kręgu Kobiet.

My, Kobiety, we współczesnym świecie, tak często wchodzimy w męskie role, biorąc na siebie często zbyt wiele, same potrafiąc wszystko robić najlepiej, zatracamy naszą naturalną kobiecą miękkość i delikatność. Wewnętrznie jesteśmy bardzo silne i jakże często tą siłą staramy się emanować na zewnątrz, konkurując z mężczyznami…To błędne koło. Czas wrócić do Siebie, do Siebie prawdziwej, do Źródła..

KWESTIE ORGANIZACYJNE
Ubierz się wygodnie, tak, aby nic nie krępowało Twoich ruchów lub zabierz ze sobą ciuchy na przebranie, w których będziesz czuła się komfortowo (np. długa luźna spódnica/suknia lub cokolwiek w czym czujesz się dobrze/swobodnie/kobieco, ciepłe skarpetki, mały kocyk i poduszka jasiek).

Miejsca spotkania:
Grudziądz, Yasumi Grudziądz,
ul. Waryńskiego 32-36

Kiedy?
11 lutego 2020 r. (wtorek), godz. 17.30-20.30

Inwestycja:
65 zł przy wpłacie do końca stycznia
80 zł po 31.01.2020

Przed zakupem biletu na portalu evenea.pl prosze o kontakt via messenger, tel. 691180817 lub mailowo: katarzyna.kociszewska@qalgroup.pl

Miejsce rezerwuje płatność wykonana przed warsztatem, przelewem na poniższe dane:
QAL Group Sp. z o.o.
Konto bankowe: 21 1050 1139 1000 0090 8035 5382
Tytułem: Nazwa warsztatu + imię i nazwisko uczestnika

Tel. 691 180 817
mail: katarzyna.kociszewska@qalgroup.pl

Jeśli kwestia materialna jest dla Ciebie problemem, a chciałabyś spotkać się z nami, skontaktuj się ze mną na priv, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Osoba prowadząca spotkanie:

Katarzyna Kociszewska
Jestem certyfikowanym Masterem i Coachem NLP, certyfikowanym Trenerem rozwoju osobowości i biznesu, absolwentką pierwszej w Polsce Żeńskiej Akademii dla Kobiet w nurcie nauk wedyjskich o naturze żeńskiej i męskiej oraz harmonizowaniu relacji międzyludzkich, Praktykiem Soul Body Fusion, a aktualnie w Szkole Nowej Świadomości we Wrocławiu kształcę się na Terapeutę ustawień systemowych w nurcie Berta Hellingera. Jestem również w trakcie kursu masażu Lomi Lomi Nui, który jest wyjątkową pracą z ciałem, sposobem uwalniania trudnych emocji, traum i napięć zapisanych w ciele.

Szeroko pojętym rozwojem samoświadomości zajmuję się od wielu lat. Tysiące godzin na sali szkoleniowej, w czasie grupowych mentalnych i terapeutycznych warsztatów oraz zanurzanie się we własną Ciszę w czasie różnych praktyk medytacyjnych przyniosło mi doświadczenie głębokiej transformacji i zmiany, w procesie której wciąż jestem.

Blisko siedem lat temu poczułam w sobie gotowość, aby dzielić się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem, i z sukcesami (a są nimi sukcesy i oczekiwana zmiana moich klientów) kroczę tą drogą do dziś, wciąż poszerzając swoje kompetencje i doświadczenia.

Na co dzień pracuję na sali szkoleniowej lub w czasie indywidualnych sesji rozwojowych, jako trener rozwoju osobistego, coach i master NLP, trener biznesu z zakresu sprzedaży, negocjacji i specjalista ds. komunikacji.

Jednak poza sferą mentalną (praca ze sferą umysłową, świadomą i podświadomą) do moich metod pracy włączam istotne aspekty pracy nad sferą fizyczną, duchową i emocjonalną – jeśli widzę na nie gotowość u klienta….

Jestem absolwentką licznych kursów świadomej pracy z ciałem i oddechem, a także warsztatów Pracy z ciałem wg Analizy Bioenergetycznej w nurcie Alexandra Lowena.

W swojej pracy czerpię z różnych źródeł i metod, od wspomnianego NLP, poprzez narzędzia coachingowe i mentoringowe, do świadomej pracy z ciałem i oddechem oraz uzdrawianie relacji w Rodzie, w oparciu o filozofię wedyjską, słowiańską i ustawieniową B. Hellingera.

Przede wszystkim jestem praktykiem, dzielę się wiedzą, która jest poparta moimi własnymi doświadczeniami i odnosi się do procesów zmian, jakie sama przeszłam.

Jak widzę siebie we wszechświecie i w relacjach z innymi?
Jestem kobietą w podróży przez życie, z ciekawością i otwartością na samą siebie i otaczający mnie świat.
Mamą, córką, siostrą, partnerką, przedsiębiorcą. Dzielę się z ludźmi swoją perspektywą i doświadczeniem i pomagam im być bliżej siebie, przez co łatwiej im kształtować swoje życie. To tylko niektóre z ról, które pełnię. Fascynują mnie ludzka natura, relacje międzyludzkie, żeńskość i męskość oraz szeroko pojęty rozwój osobisty i duchowy, które postrzegam jako wydobywanie i rozwijanie własnych zasobów w oparciu o swoje wartości, kontakt ze swoim wnętrzem, zaufanie do swojego ciała i serca.

Po raz pierwszy świadomie zasiadłam w kręgu kobiet na początku 2017 roku. Zafascynowana atmosferą, energią i tym, jak wiele takie spotkanie wnosi do życia kobiet, postanowiłam zainicjować krąg kobiet w Grudziądzu. Dziś kręgi prowadzę w 4 miastach, a kobiety zainteresowane intensywną pracą nad własną zmianą zapraszam na dwudniowe warsztaty dla kobiet, które w pierwszym półroczu prowadzę w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Katowicach i Krakowie.

Serdecznie zapraszam!
Katarzyna Kociszewska

Krąg Kobiet Grudziądz – warsztaty rozwoju samoświadomości#KrągKobietGrudziadz#KragKobiet#ZacznijOdSiebie#KatarzynaKociszewska#QalGroup